MEB ONAYLI VE HOBİ LATİN DANS PROGRAMLARIMIZ:

dans kursu

MAVİDANS AKADEMİ, ÜLKEMİZDE LATİN AMERİKAN DANSLARI SERTİFİKASI VERME YETKİLİSİ AZ SAYIDAKİ KURUMDAN BİRİSİDİR!

1- MEB ONAYLI LATİN AMERİKAN DANSLARI DİPLOMA PROGRAMI:

Program içeriği: Samba, Rumba, Jiva, Cha Cha Cha, Pasadoble. Bunun ayanında ayrıca Salsa, Bachata ve Merengue dansları eğitimi de verilmektedir.

Program Süresi: 9 Ay.

Eğitim Süresi: Eğitim haftada iki gün olarak gerçekleştirilmektedir.

Program Seviyesi ve Kurs Bitirme Sınavı: Program süresince iki dönem olmak üzere Başlangıç ve İleri seviye eğitimi verilmektedir. Program sonunda yapılan Milli Eğitim Bakanlığı sınavı sonucunda başarılı olan adaylar MEB Onaylı Latin Amerikan Dansları Kurs Bitirme Belgesi almaya hak kazanırlar. Bu belge ile kursiyerler, MEB’e bağlı kurum açma ve özel kurumlarda ders verme yetkisine sahip olurlar.

2- LATİN DANS HOBİ SINIFI(Sosyal Latin Dans Dersi):

Sosyal Latin Dans dersimiz Salsa, Cha Cha Cha, Bachata ve Merengue danslarını içermektedir.

Latin Dans dersimiz haftada 1 gün 1,5 saat olarak yapılmaktadır. Bunun yanında öğrencilerimize haftada 2 saatlik pratik çalışması sunulmaktadir.

Dersimiz her yaştan katılımcıya açıktır!

Dersimize partnerle katılma zorunluluğu yoktur!

Özel gruplara yönelik istenilen gün ve saate oluşturduğumuz derslerimiz için bize ulaşabilirsiniz…

Görsel zenginliği ve enerjisi ile dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de en popüler dansların başında gelen Latin Dans Dersi okulumuzda hem sosyal aktivite olarak, hem de profesyonel beklentilere cevap verebilecek düzeyde planlanmış ve düzenlenmiştir.

Latin Dans Dersi eğitimimiz; anlaşılabilir, akıcı ve mantıksal çözümlemeler doğrultusunda; akademik çalışma ortamından ödün vermeden, coşkulu ve eğlenceli bir şekilde sunulmaktadır.

Eğitim süreci içerisinde Latin Dansı sadece fiziksel uygulanış ve duyusal algılanış ile değil, yaşam kültürü adına da birçok görsel dökümanla desteklenen bir program olarak uygulanmaktadır.

Latin dans derslerimiz hakkında daha aytıntılı bilgi için bize ulaşın…