ÇOCUKLAR VE GENÇLER İÇİN STREET JAZZ DANS EĞİTİM PROGRAMI- MEB ONAYLI DİPLOMA:

çocuklar için dans

Çocuklar için Street Jazz Dans Eğitim Programımızda dünya standartlarında bir eğitim modeli uygulanmaktadır. Jazz, Funk, Free Style ve Jazz/ Modern Dans ders müfredatı içinde yer almaktadır.

Street Jazz Dans dersimize 7-14 yaş arasındaki öğrenciler kabul edilmektedir(14 yaş ve üzeri öğrencilerimiz için Jazz Dans derlerimiz mavcuttur).

Street Jazz Dans eğitim alanında 8 yıllık eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimiz MEB bitirme sınavına girerek diplomalarını almaya hak kazanmaktadır.

dans kursu

Street Jazz Dans derslerimiz çocuklarımızın sosyal ortamlardaki dans becerisin gelişmesine yardımcı olan bir eğitim programıdır. Kendi içinde ciddi bir dans tekniği barındıran Street Jazz Dans, yerli ve yabancı müzikler eşliğinde yapılmakta ve çocukların hareket algısını, beceri ve kapasitesini arttırmaktadır.

Dersimizde hafta içi ve hafta sonu ders seçeneklerimiz mevcuttur. Eğitmenlerimiz öğrencilerimizi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmelerini sağlamaktadır.

çocuk dans

Kurumumuz her eğitim yılının sonunda bütün öğrencilerimizin katıldığı büyük bir yılsonu gösterisi düzenlemektedir. Bale ve dans dünyasının seçkin koreografilerinin sahneye taşındığı bu gecede öğrencilerimiz sahne ile tanışmakta ve birer sanatçı adayı olarak önemli deneyimler elde etmektedir.

dans kursu

Mavidans Akademi öğrencileri yıliçinde çeşitli organizasyon, televizyon programı ve showlarda sahne alarak dans etme olanağına kavuşmaktadır. Bunun dışında yurtdışından davet edilen, kendi alanında uzman eğitmenler ile düzenlenen bale ve dans atölye çalışmaları ile program zenginleştirilmekte ve öğrencilerimiz uluslararası deneyim kazanmaktadır.

Çocuklar için dans eğitim programlarımız hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz…

çocuk dans kursu