Mini Bale dersimiz, 3- 4 yaş arasındaki öğrencilerimize yönelik kurumumuzun özel olarak geliştirdiği bale programdır. Programın temel amacı çocuklarımıza erken yaştan itibaren baleyi ve dansı sevdirmek ve onları profesyonel bale eğitimine hazırlamaktır. Ders içeriğinde temel Bale ve Jimnastik eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin hayal gücünü geliştirecek Yaratıcılık, Drama ve Doğaçlama eğitimi verilmektedir.
Yetişkinler için Modern Dans- Çağdaş Dans dersimiz bu dans ile hobi düzeyinde ilgilenenler kadar, bu dansı ilerletmek ve profesyonel hayata taşımak isteyen öğrenciler ve Konservatuarların Modern Dans Bölümlerine hazırlanan adaylara açıktır. Modern Dans derslerimiz her yaştan öğrenci katılabilir.

Yetişkinler için bale dersimiz, daha önce bale eğitimi almayan öğrencileri baleyle tanıştırmayı ve doğru bir bedensel altyapı oluşturmayı hedeflemektedir. Bunun yanında bale dersimiz; doğru duruş(posture), pozisyon bilgisi, dönüş, estetik ve zarafet üzerine odaklanarak bedensel farkındalığı arttırmayı ve güçlendirmeyi amaçlamaktadır.


DNA Dans Topluluğu, 2016 yılında Mavidans Akademi kurucuları Ayda Zorlu Nebioğlu ve Nurhan Nebioğlu tarafından yaratılan bir dans topluluğudur. Ayda Zorlu Nebioğlu ve Nurhan Nebioğlu’nun yoğun çaba ve gayretleriyle ortaya çıkan DNA Dans Topluluğu, ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi olma adına üst düzeyde koreografik üretimler gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

İlk Geri1 2İleri Son