CATS MÜZİKALİ MAVİDANS BALE VE DANS OKULU'NDA!

TÜRKİYE'DE İLK! İSTANBUL'DA 3 HAFTA BOYUNCA TEMSİL VEREN CATS MÜZİKALİNİN DANSÇISI CAMERON BALL DANS ATÖLYESİ İÇİN MAVİDANS BALE VE DANS OKULU'NU SEÇTİ!

MAVİDANS'TA CATS MÜZİKALİ ATÖLYE ÇALIŞMASI!


Ülkemizde 3 hafta boyunca kapalı gişe sahnelenen ünlü Broadway müzikali Cats'in Macavity karakterini(gösterinin gerçek kötü adamı) canlandıran aktör/müzisyen/ dansçısı Cameron Ball, sadece Mavidans Bale ve Dans Okulu'nda müzikal dans atölyesindeydi.

25, 26 Ocak ve 1 Şubat 2014 tarihlerinde Mavidans Bale ve Dans Okulu'nda düzenlenen dans atölyesine ilgi büyüktü! Orjinal Cats müzikalinden bölümlerin öğretildiği ve çalışıldığı atölyeye öğrenci ve velilerimiz yoğun ilgi gösterdi.

Her atölye çalışması sonrasında öğrencilerimiz izleyicilere açık bir gösteri düzenlendi!

Cats Müzikali bilindiği gibi Andrew Lloyd Webber'in, T.S. Elliot'ın "Old Possum's Book of Practical Cats" kitabından uyarlayarak bestelediği bir müzikaldir. Müzikal 1981 yılında ilk sahnelenmesinden itibaren bütün dünyada olağanüstü bir ilgiyle izlenmeye devam etmektedir.

Mavidans Bale ve Dans Okulu her yıl önemli bir sanatçıyı ağırlayarak ülkemize ilkleri yaşatmaya devam ediyor! Dünyanın en önemli müzikal prodüksiyonlarından olan Cats Müzikali dansçıları da okulumuzu seçerek bizleri gururlandırdı.

Cameron Ball:


Atölye Çalışmasından Kareler:Workshop Sonunda Düzenlenen Velilere Açık Gösterimizden:İrtibat:
MEB Mavidans Bale ve Dans Okulu
Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No:104 Giriş Kat
(Teşvikiye Cami Arkasında, Şok Market Yanındayız)
Nişantaşı-Şişli/ İstanbul
Tel: 0212 296 30 15
http://www.mavidans.com